Wsparcie dla rodzin z dziećmi

Otwarty konkurs ofert na finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019

Pozostałe Realizacje

Producent placów zabaw, firma COMES Sokołowscy Sp. J. jest polską spółką obecną na rynku już od ponad 30 lat. Od 20 lat COMES jest producentem wyposażenia placów zabaw, urządzeń komunalnych i sportowych, a od niedawana także siłowni plenerowych oraz urządzeń sprawnościowych STHENOS. W latach 2001 – 2014 udało nam się zrealizować ponad 3000 zamówień.

Nasze place zabaw i tereny sportowo-rekreacyjne możecie Państwo oglądać na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań aby produkowane przez nas urządzenia charakteryzowały się trwałością, funkcjonalnością oraz pięknym wzornictwem. Współpracujemy zarówno z przedszkolami, szkołami, żłobkami, spółdzielniami mieszkaniowymi, gminami, ośrodkami wypoczynkowymi, czy restauracjami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie rozwiązania technologiczne zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, jakie materiały najlepiej sprawdzają się w tego typu przedsięwzięciach oraz co jest najbardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży.

Pozostałe Realizacje

Plac zabaw COMES w Łodzi

28 lipca bieżącego roku, na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Łodzi, oddano do użytku dwa zmodernizowane place zabaw, wyposażone w nasze urządzenia. Realizacja objęła montaż urządzeń zabawowych oraz elementów małej architektury. Place zabaw zlokalizowane przy ul. Wróblewskiego 59B oraz Wioślarskiej 8

Plac Zabaw w Woli Rębkowskiej

Plac zabaw w Woli Rębkowskiej, to przykład szkolnego miejsca zabaw i rekreacji na najwyższym poziomie. Średniej wielkości plac zabaw otoczony jest zielenią, obok znajdują się boiska oraz duży trawnik – nie da się ukryć, że władze placówki wiedzą jak zadbać o rozwój i zadowolenie podopiecznych.

Plac zabaw przy Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Lipsku

Wiosną 2014 roku przy Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Lipsku Firma COMES zamontowała pięciowieżowy, wielofunkcyjny zestaw zabawowo-rekreacyjny.